info

Ateliér Zdravý interiér som si založila v roku 2009. Po nejakom čase som začala spolupracovať s ateliérom Zdravý dom a jeho členmi. V roku 2019 sme sa spojili pod spoločnú značku INARDEX a postupne sa rozrástol náš kolektív. Naše návrhy interiérov prispievajú ku kvalitnému, zdravému a spokojnému životu. Spájame estetiku s funkčnosťou a praktickými riešeniami. Neustále vylepšujeme a zdokonaľujeme našu prácu a dlhoročné skúsenosti. Snažíme sa svojimi návrhmi nadväzovať na princípy ekologických stavieb, či nízkoenergetických a pasívnych domov. Zameriavame sa na používanie prírodných materiálov, šetrných technológii a kvalitných spotrebičov. Pri návrhoch využívame aj znalosti z rôznych princípov a náuk o priestore, ktoré zlepšujú a skvalitňujú bývanie. Nepoužívame ich však príliš ortodoxne. Dôležité je podľa nás riadiť sa “zdravým sedliackym rozumom” a vedieť sa vcítiť do zákazníka, jeho požiadaviek a správne ho v nich usmerniť.

Priestor, ktorý nás obklopuje ovplyvňuje naše zdravie, pocity a činnosti. Preto je potrebné mu venovať správnu a dostatočnú pozornosť.
Tvoríme interiéry pre Vás. Navrhneme Vám priestor, v ktorom sa budete cítiť príjemne, pohodlne a hlavne DOMA.

Našu predchádzajúcu tvorbu si môžete pozrieť tu.

Aktuálne najnovšie návrhy už pridávame len na stránku INARDEX- tie si môžete pozrieť tu.

Ak Vás návrhy zaujali a hľadáte interiérového dizajnéra, radi Vám s návrhom a s realizáciou pomôžeme. Ozvite sa mi a dohodneme si úvodné nezáväzné stretnutie. Buď u nás v kancelárii alebo priamo u Vás: Kontakt

Martina Lehocká

Instagram

Facebook