Cenník

Cenník je orientačný. Nerozhodujú ani tak metre štvorcové ako skôr členitosť priestoru a výkon prác na návrhu. Nedá sa presne a striktne stanoviť, pretože každý priestor je iný a aj zákazníci majú rôzne nároky, požiadavky a očakávania v prevedení. Preto presnú cenu určujem prevažne po obhliadnutí priestoru, prípadne po osobnej konzultácii. Ale orientačne sa ho môžete držať.

Úvodná konzultácia – zdarma /v prípade, že sa uskutoční v našej kancelárii/

V prípade, že sa úvodná konzultácia uskutoční na mieste stavby, bytu, alebo v objekte riešenia a objednáte si následne návrh- je zahrnutá v cene návrhu. V prípade, že si návrh neobjednáte, konzultácia je spoplatnená hodinovou taxou.

Rodinné domy /byty

Cena ideového farebného 3D návrhu so schématickou dispozíciou sa pohybuje už od 50 eur za miestnosť. V prípade 3D dispozičného riešenia celého bytu je to od 300eur.

Komplexný Návrh- 3D farebná štúdia + vizualizácie /ak sa riešia všetky interiérové prvky v miestnosti a detaily- podlahy, steny, osvetlenie, spotrebiče, nábytok, dvere, dekorácie, sadrokartóny a podobne/ + odkazy na možných dodávateľov a výrobcov + podklady pre nich:
Obývacia izba – od 400 eur
Kuchyňa – od 400 eur
Jedáleň / predsieň – od 200 eur
Spálňa / hosťovská izba / detská izba – od 300 eur

Ako príklad- Cena návrhu otvoreného priestoru obývačky s kuchyňou a jedálňou sa pohybuje spolu okolo 1000 eur.

Komerčné a obchodné priestory
od 500 eur / miestnosť /záleží od typu prevádzky/

Všetky ceny je potrebné konkretizovať na daný priestor.

Cena realizácie na kľúč sa odvíja od konečného návrhu, preto ju nie je možné určiť vopred. Vhodných výrobcov odporúčam až po uzavretí návrhu. Podľa toho aké prvky budú v návrhu použité- odporučím vhodných dodávateľov.

Všetky konzultácie v rámci riešeného návrhu sú zahrnuté v cene. Je možné zaslať aj 3D pdf model priestoru v ktorom sa budete vedieť otáčať. Všetky verzie riešení Vám zasielam aj e-mailom, aby ste si mohli v kľude premyslieť vaše pripomienky a ďalší postup.

V prípade záujmu o konzultáciu a služby bez návrhu – 50eur/ hodina.

V prípade potreby vycestovania mimo okres Trenčín sa platí za cestu.
Výslednú cenu však určujem po prvom stretnutí, prípadne po obdržaní potrebných vstupných podkladov a požiadaviek od Vás.

Na návrhu začnem pracovať po zaplatení 30% z dohodnutej ceny za návrh.
Ak by Vám niečo nebolo jasné kontaktujte ma a spýtajte sa na konkrétnu vec. Verím, že nájdeme spoločnú reč.

Instagram

Facebook